Home

Naaitips

Alles over werken met naald en draad

Voor een beginnende naaister tot aan een pro

Stel jezelf voor (voorbeeldbericht)

Dit is een voorbeeldbericht, dat oorspronkelijk gepubliceerd is als onderdeel van Blogging University. Schrijf je in voor een van onze tien programma’s en begin op de juiste manier aan je blog. Vandaag ga je een bericht publiceren. Maak je geen zorgen over hoe je blog eruitziet. Maak je geen zorgen…

Lees verder

Stel jezelf voor (voorbeeldbericht)

Dit is een voorbeeldbericht, dat oorspronkelijk gepubliceerd is als onderdeel van Blogging University. Schrijf je in voor een van onze tien programma’s en begin op de juiste manier aan je blog. Vandaag ga je een bericht publiceren. Maak je geen zorgen over hoe je blog eruitziet. Maak je geen zorgen…

Lees verder

Stel jezelf voor (voorbeeldbericht)

Dit is een voorbeeldbericht, dat oorspronkelijk gepubliceerd is als onderdeel van Blogging University. Schrijf je in voor een van onze tien programma’s en begin op de juiste manier aan je blog. Vandaag ga je een bericht publiceren. Maak je geen zorgen over hoe je blog eruitziet. Maak je geen zorgen…

Lees verder
Kleding inspiratie

Weet je niet welk kledingstuk je wilt maken? Laat je inspireren door verschillende soorten kledingstukken.

DIY

Gemakkelijke projecten die je zelf kunt maken. Do It Yourself zijn eenvoudige projecten.

Decoratie inspiratie

Iets voor in huis of als cadeau om te geven? Doe inspiratie op om originele decoratie zelf te maken.

Stoffen

Stoffen

Alles over stoffen. Wat je er mee kan en waar het van gemaakt is.

Mijn projecten

Mijn projecten

Geen inspiratie voor een project? Bekijk hier verschillende zelfgemaakte projecten.

Maat34363840424446
Bovenwijdte cm8084889296100104
Taillewijdte cm62667074788286
Heupwijdte cm869094498102106110
Borstdiepte cm25262728293031
Taillelengte voor cm43444546474849
Ruglengte cm41414242434344
Schouderbreedte cm12121213131313
Mouwlengte cm59596060616161
Wijdte bovenarm cm26272829303132
Halswijdte cm34353637383940
Aantal cm bij een lichaamslengte van 167 cm.